Huzurevleri mah 80.yıl Bulvarı Aktaş Sitesi A blok No 24/2 Çukurova/Adana
+05305666879

BİZ KİMİZ

Temizlik Malzemeleri, Yüksek Basınçlı Su Jeti, Sanayi Tipi Süpürge, Temizlik makineları İmalat, İhracat

BİZ KİMİZ

 

Terminatör Makina ailesi olarak uzun yılların verdiği bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve çoğunlukla yurt dışından getirilen temizlik malzemeleri, makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibimizle profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.

 

 

Köklü geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.

DEVAMI

Terminator Makina, müşterisine, çalışanlarına ve topluma açıklık ilkesini kabul ederek ve bunun gereklerini hiç tereddütsüz yerine getirmektedir.

DEVAMI

 

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Terminator Makina, 2019 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Terminator Makina, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

  • Adil, dürüst, inançlara ve farklılıklara saygılı davranmak,

  • Alçakgönüllü, hoşgörülü ve yardımsever olmak,

DEVAMI

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim.
Powered by