Huzurevleri mah 80.yıl Bulvarı Aktaş Sitesi A blok No 24/2 Çukurova/Adana
+05305666879

HAKKIMIZDA

Temizlik Malzemeleri, Yüksek Basınçlı Su Jeti, Sanayi Tipi Süpürge, Temizlik makineları İmalat, İhracat

HAKKIMIZDA

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Terminator Makina, 2019 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Terminator Makina, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri odaklılık

İş ilişkilerimizin temelinde müşterilerilerimizle açık bir iletişimi esas alıyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, müşterilerimiz için gerçek faydalar sağlayan ideal temizlik çözümleri sunmaktadır. Müşterilerimizin temizlik sorunlarına hızlı ve pratik çözümler getiriyoruz.

Çalışanlar

Yaptığı işten zevk alan, nitelikli ve motivasyonu yüksek çalışanlar, Terminator Makina için başarının önemli bir faktörüdür.

Birlikte çalışmak

Hem şirket içinde, hem de şirket dışında Terminator Makina tüm ilişkileri; güven, sadakat, şeffaflık, adalet, güvenilirlik ve saygı ile ifade edilir. Hedeflerimize ulaşmak için ekip çalışması ve aktif bilgi paylaşımı aracılığıyla, şirketimizin sahip olduğu deneyim ve uzmanlıktan en fazlasını elde etme çabasındayız.

Ürün serilerimiz

Evlerde, ticarette ve sanayide paranızın tam karşılığı temizlik sistemleri, temizlik ekipmanları ve temizlik çözümleri sunmaktayız.

Yenilikçilik

Önde gelen yenilikçi firma olarak, müşterilerimize maksimum fayda sağlayacak ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünler sunarak; teknoloji, hizmet ve tasarımda standartları belirliyoruz. Sunduğumuz yenilikçi çözümler müşterilerimizi etkilemekte ve onlara ilham vermektedir.

Üretim ve tedarik

Tedarikçilerimiz değer zincirimizin bir parçasıdır. Onlarla birlikte, sürekli olarak üretim kapasitesini ve tasarım sürecini optimum düzeyde tutuyoruz. Pazarın koşullarına tepki vermemiz, hızımız ve esnekliğimiz aracılığıyla kalite ve maliyetlerde rekabet sağlıyoruz.

 

Kurumsal sosyal sorumluluk

Terminator Makina, topluma karşı duyduğu sorumlulukla ayakta kalmaktadır. Bu değerlere ve standartlara, insan haklarına ve vatandaşlık ilkesi temelinde tüm ülkelerin yasal ve sosyal sistemlerine saygı duyuyoruz.

Kaynakların kullanılması

Ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve süreçlerimizi çevreye uygun biçimde tasarlamaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz her yerde, çevresel koşulları dikkate almakta ve bu şekilde elimizdeki tüm kaynakları sorumlu bir şekilde kullanmaktayız.

Büyüme, finans ve başarı

Karla büyüyerek, karlılığımızı ve finansal kaynaklarımızı arttırıyoruz. Bu şekilde şirketimizin geleceğini ve uzun vadeli gelişimini güvenceye alıyoruz. Önceliğimiz, maddi bağımsızlığımızı ve karar verme özerkliğimizi korumaktır. Ayrıca organik büyüme, bizim için şirket devralmaya göre daha önceliklidir.

 

Köklü geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.

DEVAMI

Terminator Makina, müşterisine, çalışanlarına ve topluma açıklık ilkesini kabul ederek ve bunun gereklerini hiç tereddütsüz yerine getirmektedir.

DEVAMI

 

Terminatör Makina ailesi olarak uzun yılların verdiği bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve çoğunlukla yurt dışından getirilen temizlik malzemeleri, makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibimizle profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.

DEVAMI

  • Adil, dürüst, inançlara ve farklılıklara saygılı davranmak,

  • Alçakgönüllü, hoşgörülü ve yardımsever olmak,

DEVAMI

1
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim.
Powered by